КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у мікрорайонах “Обрій” та “Сонячний”

Мікрорайон “Обрій” та мікрорайон “Сонячний” – це житлові масиви в Індустріальному районі міста, які дуже постраждали внаслідок військової агресії ворога. Підприємство відновило вивезення побутових відходів одразу після зменшення інтенсивності обстрілів цих мікрорайонів починаючи з березня 2022 року.

 

Станом на сьогоднішній день з вулиць Велика Кільцева, Роганська, бульвару С. Грицевця, частини проспекту Героїв Харкова вивозиться 107 м3 твердих побутових відходів, а за три останні місяці – понад 7,7 тисячі кубометрів побутових відходів.

 

18 вересня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олексія Репринцева та вантажників – Владислава Помеляйка і Костянтина Лінка, яка весь минулий рік здійснювала вивезення побутових відходів саме на цьому маршруті. За цей час обсяги побутових відходів, що вивозиться підприємством, значно збільшилися, у зв’язку із тим, що харків’яни повертаються додому, наводять  лад  та викидають пошкоджені внаслідок обстрілів речі.

 

Мікрорайони “Обрій” та “Сонячний” з досить просторими вулицями та проспектами, тому проблем проїздом спецтехніки підприємства та  доступом комунальників до контейнерів для збирання побутових відходів майже не виникає. Ускладнений проїзд трапляється іноді на окремих ділянках, як біля будинку по пр. Героїв Харкова, 314, де власники паркують свої авто в непризначених місцях. Стихійних звалищ, які доводиться ліквідувати підприємству, тут небагато, в основному, вони – “ситуативні” і формуються з будівельного мотлоху та обрізаних гілок дерев, як на Великій Кільцевій біля будинків 1А та 9.

 

– Місцеві жителі ставляться до комунальників з розумінням та вдячністю, – зазначили працівники КП “КВПВ”, які багато років працюють на підприємстві.

 

Це підтвердили й мешканці мікрорайону, з якими цього дня вдалося поговорити – претензій до якості надання підприємством послуг з поводження з побутовими відходами вони не мають. Серед побажань мешканців – обладнання контейнерних майданчиків та заміна металевих контейнерів для збирання побутових відходів на нові пластикові. За словами керівництва підприємства, така робота поступово проводиться у всіх районах Харкова.

 

Раніше повідомлялося, що з 7 по 13 вересня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 36,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured